-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
303 924.00
UAH з ПДВ
Номер:
fed733961ce74c34ba4dbedd53d294bd
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-16-000004-b-c1
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38561493
-
Контактна особа:
Марина Воскобойник +380504963673, +380504963673 v.marina@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Зіньківська 19-б
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-061
Дата підписання:
20.03.2017 00:00
Період дії договору:
20.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
303 924.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 303 924.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
2900 літр
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин А-95
Кількість
4500 літр
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне Євро
Кількість
5800 літр
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті