-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Котел твердопаливний, Котел електричний ( 2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2020-10-08-010913-a
Торги не відбулися
187 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 285.00 UAH
Номер:
ba200c6c97a446e3ba26020daf69b3e7
Внутрішній номер закупівлі:
6639389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-08-010913-a
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2020 19:16 - 15.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2020 19:16 - 25.10.2020 19:20
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴130 000.00 Котел твердопаливний
- Лот №2 ₴57 000.00 Котел електричний