-
Відкриті торги
-
КЕП
Котел твердопаливний, Котел електричний ( 2 лоти)
Оголошено тендер
187 000.00
UAH
Номер:
89b956c1e5fb4b738d4960716cb931ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-08-010283-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
187 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Котел твердопаливний, Котел електричний ( 2 лоти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.10.2020 18:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот1 - Котел твердопаливний;
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.11.2020
Лот2 - Котел електричний
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.11.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума187 000.00 UAH