-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання (флеш-накопичувачі)
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-001130-c
Торги не відбулися
4 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20.00 UAH
Номер:
d38a01e9b091418b83a4214cec28e446
Внутрішній номер закупівлі:
6601922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-07-001130-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2020 10:31 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2020 10:31 - 23.10.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару за цим Договором здійснюється безготівковим розрахунком протягом 5 (п’яти) банківських днів з моменту фактичної передачі Товару у власність Покупцеві, що підтверджується підписанням Сторонами накладної на Товар.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання (флеш-накопичувачі)
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2020