-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 302300000-0 Комп’ютерне обладнання ( флеш-накопичувачі)
Оголошено тендер
4 000.00
UAH
Номер:
228808f3d910401cb68de470d5178155
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-01-004163-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 302300000-0 Комп’ютерне обладнання ( флеш-накопичувачі)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.10.2020 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд, основне фінансування
Сума4 000.00 UAH