-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
масло вісьове та мастило графітове
Тендер Prozorro UA-2020-10-06-005172-c
масло вісьове та мастило графітове
Торги не відбулися
2 958 545.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 793.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 793.00 UAH
Номер:
d01fe3a55d0947fdb2368ccc868006f5
Внутрішній номер закупівлі:
6594428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-06-005172-c
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Додаткова контактна особа:
Жилкін Владислав Миколайович (056)793-00-93 v.zhilkin@dp.uz.gov.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія +380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 958 545.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 793.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 585.45 UAH
Період уточнення:
06.10.2020 16:20 - 27.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2020 16:20 - 06.11.2020 19:00
Період прекваліфікації:
з 06.11.2020 19:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описне раніше реєстрації Постачальником податкової накладної в системі електронного адміністрування податку на додану вартість
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вісьове «З»
Кількість
77.63 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Мастило СГС-О
Кількість
1.2 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОРНЕТ ХОЛДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39798690
-
Контактна особа:
Вадим Оксентюк +380935525647 kornettender@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Філатова, 10-А
Початкова пропозиція
2 323 920.00 UAH з ПДВ /
2 323 920.00 UAH з ПДВ
2 323 920.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
36
Скарги
0