-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
масло вісьове та мастило графітове
Оголошено тендер
2 958 545.25
UAH
Номер:
3054a2e3e2c04840af30a4ef2aa567b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-06-002640-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 958 545.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
масло вісьове та мастило графітове
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
06.10.2020 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 958 545.25 UAH