-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2020-10-06-004940-c
Завершена
478 385.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 391.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 391.93 UAH
Номер:
54b16c2ef7fa4106aac8161344cc7919
Внутрішній номер закупівлі:
6593637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-06-004940-c
Замовник:
Донецький національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010698
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Привокзальна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумова Олеся Анатоліївна 380505381933 tender@dsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
478 385.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 391.93 UAH
Період уточнення:
06.10.2020 16:01 - 12.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2020 16:01 - 22.10.2020 09:00
Аукціон:
23.10.2020 11:47 - 23.10.2020 12:20
Період кваліфікації:
23.10.2020 12:20 - 30.10.2020 12:55
Період завантаження договору:
30.10.2020 12:55 - 19.11.2020 12:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ендопротез колінного суглобу цементного типу фіксації
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
Оскарження: 30.10.2020 12:55 - 10.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718,+380948551718 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Оскарження: 30.10.2020 12:55 - 10.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
408 312.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2020 12:55
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "МОТУС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38600317
-
Контактна особа:
Тетяна Мицик +380958103204 tender@motus-group.com.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТИТОВА, будинок 6, офіс 3
Початкова пропозиція
475 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ Медімплант
×
-
Код ЄДРПОУ:
40302119
-
Контактна особа:
Демидова Олена Андріївна +380674010311 info@medimplant.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, бульвар Лесі Українки будинок 15, офіс 5
Початкова пропозиція
472 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОМЕДТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37079694
-
Контактна особа:
Литвин Людмила 380503572771, 380503572771 lld08@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка, будинок 12
Початкова пропозиція
455 392.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
455 392.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
e50ecf6515744fb4850f2bc247222f22
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-06-004940-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718,+380948551718 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Номер договору:
Договір №196
Сума договору:
340 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
317 757.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.11.2020 09:00
Статус:
Виконаний