-
Відкриті торги
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
340 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e50ecf6515744fb4850f2bc247222f22
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-06-004940-c-a1
Замовник:
Донецький національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010698
-
Контактна особа:
Шумова Олеся Анатоліївна 380505381933 tender@dsmu.edu.ua
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Привокзальна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718,+380948551718 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Номер договору:
Договір №196
Дата підписання:
11.11.2020 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
340 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 242.99 UAH)
Оплачено:
340 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 242.99 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ендопротез колінного суглобу цементного типу фіксації
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e66cee1392634105bee84fc92b056655
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Коригування ПДВ та індексу місця поставки
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
13.11.2020 14:00
Статус:
Опубліковано