• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.

Торги не відбулися

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер: 9c1f038e87554eb8995d40321449a937
Внутрішній номер закупівлі: 6593026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-06-008641-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
Контактна особа: Ігор Сташок +380433820278,+380433823273,+380433820090 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 06.10.2020 15:46 - 12.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2020 15:46 - 22.10.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.
Код ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різні
Кількість 1 послуга
Період постачання 28.10.2020 - 15.12.2020
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, м.Хмільник, Територія міста Хмільника На карті