• Відкриті торги
  • КЕП

Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: fe2b554d942742eaa4fcbfed3ce0afac
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-06-008355-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення технічної інвентаризації та паспортизації автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різні
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.10.2020 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH