-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2020-10-06-003595-c
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару - 300 тон Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Торги не відбулися
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
Номер:
1b0727b69a594611a68d227f394bcb25
Внутрішній номер закупівлі:
6589257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-06-003595-c
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сеньків Ярослав Романович 380322546211 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 850.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2020 14:23 - 12.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2020 14:23 - 22.10.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
300 тонни
Період постачання
до 31.12.2020