-
Відкриті торги
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Оголошено тендер
570 000.00
UAH
Номер:
4a0eac24d8b24c26aa73ae6e82678f8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-06-003702-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Примітки:
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:14410000-8 - Кам’яна сіль; КЕКВ 2210; Відкриті торги; категорія замовника:Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - Орган місцевого самоврядування; Львівська обл. м.Львів,79017, вул.К.Левицького,67; ЄДРПОУ: 04056109;
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.10.2020 14:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування:кошти міського бюджету м.Львова
Сума570 000.00 UAH