-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015-79320000-3 – Послуги з опитування громадської думки
Тендер Prozorro UA-2020-10-05-003760-c
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
Номер:
ebabf7ef5ea8499f89f3953a979ea1a1
Внутрішній номер закупівлі:
6571221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-05-003760-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лисовець Роман Євгенійович 380442350787 lysovets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79320000-3 Послуги з опитування громадської думкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.10.2020 15:22 - 11.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2020 15:22 - 21.10.2020 10:00
Аукціон:
22.10.2020 14:03 - 22.10.2020 15:26
Період кваліфікації:
22.10.2020 15:26 - 29.10.2020 16:21
Період завантаження договору:
29.10.2020 16:20 - 18.11.2020 16:20
Тендерна документація
- Лот №1 ₴400 000.00 Лот № 1 – Організація та проведення соціологічного дослідження рівня залучення киян до інститутів громадянського суспільства
- Лот №2 ₴500 000.00 Лот № 2 – Організація та проведення соціологічного дослідження щодо участі громадян у формуванні та реалізації державної політики «Пульс столиці»
- Лот №3 ₴200 000.00 Лот № 3 – Організація та проведення соціологічного дослідження щодо оцінки діяльності органів самоорганізації населення міста Києва