• Відкриті торги
  • КЕП

79320000-3 Послуги з опитування громадської думки

Оголошено тендер

1 100 000.00 UAH
Номер: 488f2d23071547f687e2d9b107ddfc8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-05-002846-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 79320000-3 Послуги з опитування громадської думки
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79320000-3 Послуги з опитування громадської думки
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 05.10.2020 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH