-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Котли опалювальні твердопаливні водогрійні (згідно ДК 021:2015 код 44620000-2 – радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2020-10-05-006409-a
Мова(мови) якою(яким) повинні готуватися тендерні пропозиції(тендерна пропозиція) та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів, які подаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні подаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
603 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.7% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.7% або 10 000.00 UAH
Номер:
4d0cbbc75b0a43d6b11767ddb4089d8d
Внутрішній номер закупівлі:
6570300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-05-006409-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145895
-
Адреса:
34200, Україна, Рівненська область, смт. Рокитне, вул. Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Андріяшин +380502543255 rokosvita@bigmir.net http://rokosvita.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
603 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2020 14:59 - 11.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2020 14:59 - 21.10.2020 19:00
Аукціон:
22.10.2020 11:59 - 22.10.2020 12:44
Період кваліфікації:
22.10.2020 12:44 - 18.11.2020 11:22
Період завантаження договору:
18.11.2020 11:22 - 08.12.2020 11:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться Покупцем по факту надходження бюджетних коштів у безготівковій формі шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника після отримання товару та підписання видаткової накладної протягом 20 банківських днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котли опалювальні твердопаливні водогрійні (згідно ДК 021:2015 код 44620000-2 – радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СКОРОПАДА ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 13.11.2020 16:18 - 24.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2806110114
-
Контактна особа:
Скоропада Олег Володимирович +380673604951 kvartalteplo@ukr.net
-
Адреса:
35753, Україна, Рівненська область, Буща, вул.Осередок, буд 1-А.
Оскарження: 13.11.2020 16:18 - 24.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
328 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 000.00 UAH з ПДВ
Документи
42
Скарги
1
ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання»
Оскарження: 18.11.2020 11:22 - 29.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38290492
-
Контактна особа:
Роман Олександрович Лісовий +380963000376 kzto777@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, вул. Крупської, 8, кім. 7
Оскарження: 18.11.2020 11:22 - 29.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
422 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
422 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2020 11:22
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Альянс-Енергія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37298836
-
Контактна особа:
Альянс-Энергия +380674613101 alyans-energy@i.ua
-
Адреса:
14033, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Червоногвардійська, 3В, кв.78
Початкова пропозиція
487 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
454 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Фізична особа - підприємець Поплавський Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3040004531
-
Контактна особа:
Поплавський Олександр 380673635935, 380673635935 ni.korostel67@gmail.com
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Кричильськ, вулиця Гагаріна, будинок 25
Початкова пропозиція
603 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНТЕХДЕТАЛЬ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42288290
-
Контактна особа:
Комлева Юлія 380956725606, 380956725606 julia.santehdetal@ukr.net
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ БІРЮЗОВА МАРШАЛА, будинок 35
Початкова пропозиція
498 198.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
464 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
ФОП "БАСИЧ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2472305454
-
Контактна особа:
Володимир Басич +380667775832,+380664448467 basuch09@i.ua
-
Адреса:
34200, Україна, Рівненська область, смт. Рокитне, вул. ПАМ'ЯТІ АФГАНЦІВ, будинок 2
Початкова пропозиція
602 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
602 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b5286481b484536a110788637c5a80d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-05-006409-a-c2
Постачальник:
ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38290492
-
Контактна особа:
Роман Олександрович Лісовий +380963000376 kzto777@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, вул. Крупської, 8, кім. 7
Номер договору:
474-ВТ
Сума договору:
422 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
351 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.11.2020 11:37
Статус:
Виконаний