-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Котли опалювальні твердопаливні водогрійні (згідно ДК 021:2015 код 44620000-2 – радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2020-10-05-006409-a
Мова(мови) якою(яким) повинні готуватися тендерні пропозиції(тендерна пропозиція) та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів, які подаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні подаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
603 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.7% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.7% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
05.10.2020 14:59 - 17.10.2020 00:00
Вимога
Без відповіді
Вимога про відхилення та дискваліфікацію пропозиції ФОП Скоропада Олег Володимирович як таку, що суперечить вимогам Оголошення про закупівлю.
Номер:
9bd8aad20f9f4c97ab6c445696b0cf66
Ідентифікатор запиту:
UA-2020-10-05-006409-a.b1
Назва:
Вимога про відхилення та дискваліфікацію пропозиції ФОП Скоропада Олег Володимирович як таку, що суперечить вимогам Оголошення про закупівлю.
Вимога:
Рішенням тендерного комітету ВІДДІЛ ОСВІТИ РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТАРЦІЇ переможцем в торгах UA-2020-10-05-006409-a по придбанню ДК 021:2015:44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі» визнано переможцем ФОП Скоропада Олег Володимирович.
Вважаємо, що дане рішення є таке, що постановлене не законно й суперечить вимогам оголошення та Законодавству України (Закону "Про публічні закупівлі", Податковому кодексу України тощо) з наступних підстав:
У складі пропозиції ФОП Скоропада Олег Володимирович подав:
- Виписку з ЄДРПОУ;
- Витяг з ЄДРПОУ;
- Витяг з реєстру платників єдиного податку згідно 2-ї групи ставки платників єдиного податку.
Згідно зазначених документів ФОП Скоропада Олег Володимирович здійснює свою підприємницьку діяльність у відповідності до :
- Виписки з ЄДРПОУ по КВЕД 47.52 . Ця група включає роздрібну торгівлю товарами господарського призначення, зокрема одягом, залізними виробами, килимами, електричними приладами або меблями і т.п., в спеціалізованих магазинах;
- Витягу з ЄДРПОУ – аналогічно по КВЕД 47.52. Крім того даний Підприємець здійснює діяльність згідно КВЕД 56.10 Послуги ресторанів;
- У відповідності до витягу з реєстру платників єдиного податку згідно 2-ї групи ставки платників єдиного податку ФОП Скоропада Олег Володимировичп провадить діяльність згідно КВЕД 47.19 . Ця група включає роздрібну торгівлю широким асортиментом товарів в межах однієї одиниці (неспеціалізованого магазину), такий як супермаркети, торгові центри.
Тобто у відповідності до поданих ФОП Скоропада Олег Володимировичп не має права провадити діяльність по поставці обладнання, що є предметом закупівлі.
Виходячи з викладеного
ВИМАГАЮ:
1. Скасувати рішення про визнання ФОП Скоропада Олег Володимирович переможцем в торгах з закупівлі ".
2. Відхилити та дискваліфікувати пропозицію ФОП Скоропада Олег Володимирович як таку, що суперечить вимогам Оголошення про закупівлю.
3. Повідомити органи ДПС України про необхідність усунення недоліків в підприємницькій діяльності ФОП Скоропада Олег Володимирович.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
06.11.2020 15:02