-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Відеоендоскопічна система з відеогастроскопом
Тендер Prozorro UA-2020-10-02-002222-c
Завершена
588 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 880.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 880.00 UAH
Номер:
b90e9615fc3147c79078b3ac9d34a1d9
Внутрішній номер закупівлі:
6548475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-02-002222-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Доманівська центральна районна лікарня" Доманівської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998420
-
Адреса:
56401, Україна, Миколаївська область, Доманівка, Миколаївська область, Доманівський район, смт Доманівка, вулиця Пирогова, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журинська Світлана Вікторівна +380515291294 domanivka_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
588 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 880.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2020 12:34 - 10.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2020 12:34 - 20.10.2020 19:00
Аукціон:
21.10.2020 11:50 - 21.10.2020 12:11
Період кваліфікації:
21.10.2020 12:11 - 26.10.2020 15:51
Період завантаження договору:
26.10.2020 15:51 - 15.11.2020 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за наданий Товар здійснюються за фактично поставлений Товар протягом 10 банківських днів з дня отримання рахунку та видаткової накладної на поставку Товару за наявності бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеоендоскопічна система з відеогастроскопом
×
-
НК 024:2019:
38805 Відеогастродуоденоскоп гнучкий
Кількість
1 штуки
Період постачання
02.11.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
56401, Україна, Миколаївська область, селище міського типу Доманівка, вулиця Пирогова, будинок 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
Оскарження: 26.10.2020 15:51 - 06.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Оскарження: 26.10.2020 15:51 - 06.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
587 430.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
587 430.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2020 15:51
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "РОКМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41488340
-
Контактна особа:
Ситюк Олександр Петрович +380968393008 office@rockmed.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Степана Бандери, будинок 8, корпус 16-А, офіс 703, м. Київ
Початкова пропозиція
588 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
588 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
b2ce9d0cc6d3463b972e279b8477ff4c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-02-002222-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Номер договору:
239
Сума договору:
587 430.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
549 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
10.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний