• Відкриті торги
  • КЕП

Відеоендоскопічна система з відеогастроскопом

Оголошено тендер

588 000.00 UAH
Номер: b4dfc08929cf4004a70a0aa2e11f0fa9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-02-003088-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Доманівська центральна районна лікарня" Доманівської районної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Доманівська центральна районна лікарня" Доманівської районної ради
Очікувана вартість: 588 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Відеоендоскопічна система з відеогастроскопом
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2019: 38805 Відеогастродуоденоскоп гнучкий
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.10.2020 10:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Відеоендоскопічна система з відеогастроскопом
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума588 000.00 UAH