-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електробуси
Тендер Prozorro UA-2020-10-01-004028-c
Місце поставки ; м.Львів, вул. Тролейбусна, 1 Тендерна документація повинна готуватись українською мовою
Торги не відбулися
330 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650 000.00 UAH
Номер:
0e3de7ffb7f24636938ad6afd87b5272
Внутрішній номер закупівлі:
6536401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-01-004028-c
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Додаткова контактна особа:
Грибовська Наталія 380975898546 tenderlet@gmail.com
-
Додаткова контактна особа:
Галкін Дмитро 380681372725 tenderlet@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 900 000.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2020 15:45 - 04.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2020 15:45 - 14.01.2021 17:00
Період прекваліфікації:
з 14.01.2021 17:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях30 календарні дні
поставка товару - 60%
- Подіяпоставка товару
- Розмір60%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
інша подія - 10%
- Подіяінша подія
- Опис"З дати приймання Товару , після підписання акту приймання та введення в експлуатацію Товару"
- Розмір10%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електробуси
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
Відповідно до документації