-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електробуси
Оголошено тендер
330 000 000.00
UAH
Номер:
3b2c373cbd7a4fafb484573962f720cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-01-008686-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
330 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електробуси
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Дата опублікування:
01.10.2020 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума330 000 000.00 UAH