• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб

Завершена

218 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 092.00 UAH
Номер: 40135c2eca9a47d5962b584f8a3a9704
Внутрішній номер закупівлі: 651060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-13-001045-a   
Замовник: Плисківський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Ланецька Наталія Василівна +380434629138 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 218 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 092.00 UAH
Період уточнення: 13.02.2017 15:49 - 19.02.2017 15:54
Період прийому пропозицій: 13.02.2017 15:49 - 01.03.2017 15:54
Аукціон: 02.03.2017 12:09 - 02.03.2017 12:30
Період кваліфікації: 02.03.2017 12:30 - 03.03.2017 15:17
Період завантаження договору: 02.03.2017 12:30 - 22.03.2017 12:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 18200 кілограм
Період постачання 13.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 22252, Україна, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, буд.2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод

Оскарження: 02.03.2017 12:30 - 14.03.2017 00:00
Початкова пропозиція 196 378.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 378.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2017 15:17
Документи 25
Скарги 0
ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод"
Початкова пропозиція 209 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0

Контракти

Номер: b1157d6675c14ccb9d8a65b5f712da50
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-13-001045-a-b1
Постачальник: ТОВ Бердичівський хлібозавод
Номер договору: 31
Сума договору: 196 378.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 14.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s