-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб
196 378.00
UAH з ПДВ
Номер:
b1157d6675c14ccb9d8a65b5f712da50
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-13-001045-a-b1
Постачальник:
ТОВ Бердичівський хлібозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Ударов Олег Юрійович +380674127965 udarov@meta.ua http://www.brdhlib.com.ua/ru
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
31
Дата підписання:
14.03.2017 00:00
Період дії договору:
14.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
196 378.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 196 378.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Кількість
18200 кілограм
Період постачання
13.03.2017 - 31.12.2017