-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для SТЕМ – лабораторії Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» за ДК 021:2015 – 39160000-1 Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-002366-b
Торги не відбулися
4 873 115.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 366.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 366.00 UAH
Номер:
c941af7d6e664fc58bcbd20a7417ef18
Внутрішній номер закупівлі:
6508223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-002366-b
Замовник:
КУ "Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38461879
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний , будинок 164
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сігакова Ірина Анатоліївна +380612246127 sigakova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 873 115.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 366.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 17:04 - 20.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2020 17:04 - 30.10.2020 17:00
Період прекваліфікації:
з 30.10.2020 17:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навчального обладнання для SТЕМ – лабораторії Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» за ДК 021:2015 – 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації