-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для SТЕМ – лабораторії Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» за ДК 021:2015 – 39160000-1 Шкільні меблі
Оголошено тендер
4 873 115.00
UAH
Номер:
e5cb5d4546cc43e980c2136c5c2d48d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-29-003132-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КУ "Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38461879
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний , будинок 164
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38461879
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний , будинок 164
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 873 115.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект навчального обладнання для SТЕМ – лабораторії Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» за ДК 021:2015 – 39160000-1 Шкільні меблі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.09.2020 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 873 115.00 UAH