-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Захисні ролети для вікон
Тендер Prozorro UA-2020-09-29-003873-c
Торги не відбулися
237 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 187.50 UAH
Номер:
18a2974b9825487db34711d299f490d0
Внутрішній номер закупівлі:
6505631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-29-003873-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вулиця Ленська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярош Ольга Станіславівна +380612707335 OL.JAROSHS@GMAIL.COM http://internat7zp.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 187.50 UAH
Період уточнення:
29.09.2020 15:43 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2020 15:43 - 15.10.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захисні ролети для вікон
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 15.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АГРОСТАЛЬ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42520023
-
Контактна особа:
Максим Кириенко +380676807878 maxim.steel777@gmail.com
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 8, квартира 165
Початкова пропозиція
235 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 000.00 UAH з ПДВ
Документи
61
Скарги
0