• Відкриті торги
  • КЕП

Захисні ролети для вікон

Оголошено тендер

237 500.00 UAH
Номер: 1030e253f4a1439fb8dd6af22cf32fdd
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-28-002259-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
Очікувана вартість: 237 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Захисні ролети для вікон
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.09.2020 18:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума237 500.00 UAH