• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс

тендерні пропозиції готуються українською мовою; умови надання гарантії - Замовником вимагається надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі: банківської гарантії (безвідкличної, безумовної банківської гарантії) із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 Розділу "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" тендерної документації, відшкодувати на рахунок замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції, визначеній в тендерній документації

Торги не відбулися

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер: f9109d2932b946e1874c76f84ee97249
Внутрішній номер закупівлі: 6466034
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-25-001787-b   
Замовник: Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
Контактна особа: Голубяк Ірина Олександрівна +380372515942 tender@bsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 48 000.00 UAH
Період уточнення: 25.09.2020 14:09 - 01.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2020 14:09 - 11.10.2020 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Кількість 1 комплект
Період постачання до 01.12.2020
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Богомольця, 2 На карті