-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
2a1f8572121748b9b249e47b14744ea8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-25-001585-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010971
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Театральна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010971
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Театральна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Примітки:
місцезнаходження площа Театральна, 2, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58002; категорія - державна установа
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.09.2020 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 600 000.00 UAH