-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2020-09-25-005234-a
Торги не відбулися
2 379 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 895.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 895.35 UAH
Номер:
3a011e6682a34d03918a827567958281
Внутрішній номер закупівлі:
6461567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-25-005234-a
Замовник:
Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143057
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Івана Франка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Антонюк +380414242155 58289@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 379 070.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 895.35 UAH
Період уточнення:
25.09.2020 11:47 - 04.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2020 11:47 - 14.10.2020 10:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписКінцевий розрахунок 100 % вартості робіт у період 10 банківських днів після завершення всіх видів робіт, відсутності недоліків та підписання Акту виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39871335
-
Контактна особа:
Ковалишина Наталя Анатоліївна +380412420808 teteriv-budproekt@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, село Тетерівка, вул. Озерна, 16
Початкова пропозиція
2 021 724.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 021 724.00 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0