• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області

Оголошено тендер

2 379 070.00 UAH
Номер: f0a1c5d2d2634e0a83c96d47f718be1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-25-003672-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
Замовник: Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
Очікувана вартість: 2 379 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 25.09.2020 11:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція с/ради
Сума2 379 070.00 UAH