-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Меблі офісні: комплект меблів для приймальні (диван офісний, тумба зі склом та боковими полицями), конференц-стіл
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-014352-a
Торги не відбулися
21 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 210.00 UAH
мін. крок: 1% або 210.00 UAH
Номер:
1f54b5f86a8e4b14966ca5be487cb575
Внутрішній номер закупівлі:
6452671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-014352-a
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзуєнко Наталія Миколаївна +380442981627 dzuya85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
210.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 18:16 - 05.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 18:16 - 15.10.2020 18:20
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект меблів для приймальні (диван офісний, тумба зі склом та боковими полицями)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Конференц-стіл
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020