-
Відкриті торги
-
КЕП
Меблі офісні: комплект меблів для приймальні (диван офісний, тумба зі склом та боковими полицями), конференц-стіл
Оголошено тендер
21 000.00
UAH
Номер:
da320fa91dc240ff87408e9e2f7d54b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-24-002983-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі офісні: комплект меблів для приймальні (диван офісний, тумба зі склом та боковими полицями), конференц-стіл
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.09.2020 17:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект меблів для приймальні (диван офісний, тумба зі склом та боковими полицями)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Конференц-стіл
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума21 000.00 UAH