-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Картриджі
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-001883-c
Завершена
201 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 005.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 005.00 UAH
Номер:
fed0facc11d2471b9476b7e0b686ed77
Внутрішній номер закупівлі:
6443870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-001883-c
Замовник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куций Леонід Тимофійович +380444579410 kiev.tender@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
201 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 005.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 14:09 - 30.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 14:09 - 10.10.2020 14:14
Аукціон:
12.10.2020 12:43 - 12.10.2020 13:10
Період кваліфікації:
12.10.2020 13:10 - 15.10.2020 14:52
Період завантаження договору:
15.10.2020 14:52 - 04.11.2020 14:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата товару здійснюється Замовником на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 – ти банківських днів після надходження з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Замовника коштів на цілі, визначені Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картриджі
Кількість
138 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
Оскарження: 15.10.2020 14:52 - 25.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ WWM +380444962125 tender@wwm.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Оскарження: 15.10.2020 14:52 - 25.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
195 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 994.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2020 14:52
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "АЙТІ-ПРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38698551
-
Контактна особа:
Забашта Роман Олександрович 0443600830 OFFICE.ITPROF@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 48
Початкова пропозиція
197 712.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 999.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43408927
-
Контактна особа:
КРС Трейд 380964786313 KRSTRADELTD@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04078, м.Київ, ВУЛИЦЯ БІЛИЦЬКА, будинок 20, офіс 148
Початкова пропозиція
199 512.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
463b452408ee46a6807824bf53b239ca
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-24-001883-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ WWM +380444962125 tender@wwm.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Номер договору:
382
Сума договору:
154 994.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
129 162.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
29.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний