-
Відкриті торги
-
КЕП
Картриджі
154 994.40
UAH з ПДВ
Номер:
463b452408ee46a6807824bf53b239ca
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-24-001883-c-b1
Замовник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Контактна особа:
Куций Леонід Тимофійович +380444579410 kiev.tender@customs.sfs.gov.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ WWM +380444962125 tender@wwm.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
382
Дата підписання:
29.10.2020 00:00
Період дії договору:
29.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
154 994.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 832.40 UAH)
Оплачено:
154 994.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 832.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картриджі
Кількість
138 штуки
Період постачання
до 31.12.2020