-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку) школи
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-000300-c
ендерні пропозиції викладаються українською мовою. Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається.Дата і час розкриття тендерних пропозицій, крім випадку, встановленого пунктом 10 частини першої цієї статті, та дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично в день оприлюднення замовником оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель.
Торги не відбулися
560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Номер:
612e36f0614e4bc6bd332b33b0485273
Внутрішній номер закупівлі:
6433565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-000300-c
Замовник:
Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Добряк Аліна Василівна +380535331135 zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 09:30 - 30.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 09:30 - 10.10.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для їдальні (харчоблоку) школи
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 15.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗЕПА ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2853911272
-
Контактна особа:
Мазепа Олексій +380666228336 POLTAVAREMONT@UKR.NET
-
Адреса:
36009 , Україна, Полтавська область, Полтава, 36009, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ ОПИТНА, будинок 8, квартира 36
Початкова пропозиція
551 807.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
551 807.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0