• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для їдальні (харчоблоку) школи

Оголошено тендер

560 000.00 UAH
Номер: 84ce5db7a94640e28b0a1eca75607c8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-24-000475-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
Замовник: Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для їдальні (харчоблоку) школи
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.09.2020 08:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума560 000.00 UAH