-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лічильники різні
Тендер Prozorro UA-2020-09-23-001091-a
«Код 38550000-5 «Лічильники» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 38554000-3 – «Лічильники електроенергії» - Лічильники різні)».
Завершена
39 533.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 350.00 UAH
Номер:
e3f498b55b514f378d0b02dc0638639c
Внутрішній номер закупівлі:
6417201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-23-001091-a
Замовник:
Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728439
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, ПРОСПЕКТ АДМІРАЛА ЛУНІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денисенко А. В. 380629400854 a.denisenko@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 533.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2020 11:53 - 29.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2020 11:53 - 09.10.2020 11:00
Аукціон:
12.10.2020 12:17 - 12.10.2020 12:38
Період кваліфікації:
12.10.2020 12:38 - 21.10.2020 16:35
Період завантаження договору:
21.10.2020 16:35 - 10.11.2020 16:35
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лічильник прямоточний 5 (100) А
Кількість
2 штуки
Період постачання
26.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 38
На карті
Лічильник трансформаторний 5(10) А
Кількість
1 штуки
Період постачання
26.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 38
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Постач Роз Буд"
Оскарження: 21.10.2020 16:35 - 31.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35779669
-
Контактна особа:
Зав'ялов Валерій 380501406645, 380501406645 prb1234@ukr.net
-
Адреса:
14026, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Незалежності, 68
Оскарження: 21.10.2020 16:35 - 31.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
30 450.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
30 450.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2020 16:35
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ТД "Меотіда-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38955210
-
Контактна особа:
Наталья Сук +380988386716 meotida-m2017@ukr.net
-
Адреса:
87526, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Перемоги буд. 86 кв. 51
Початкова пропозиція
37 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
e76a107ec9414b9bb3b2c0a02e3d9c38
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-23-001091-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Постач Роз Буд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35779669
-
Контактна особа:
Зав'ялов Валерій 380501406645, 380501406645 prb1234@ukr.net
-
Адреса:
14026, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Незалежності, 68
Номер договору:
361-В-МАФ-20
Сума договору:
36 540.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
04.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний