• Відкриті торги
  • КЕП

Лічильники різні

«Код 38550000-5 «Лічильники» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 38554000-3 – «Лічильники електроенергії» - Лічильники різні)».

36 540.00 UAH з ПДВ
Номер: e76a107ec9414b9bb3b2c0a02e3d9c38
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-23-001091-a-c1
Замовник: Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Постач Роз Буд"
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Опис: «Код 38550000-5 «Лічильники» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 38554000-3 – «Лічильники електроенергії» - Лічильники різні)».
Номер договору: 361-В-МАФ-20
Дата підписання: 04.11.2020 00:00
Період дії договору: 04.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 36 540.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 090.00 UAH)
Оплачено: 36 540.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 090.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лічильник прямоточний 5 (100) А
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 2 штуки
Період постачання 26.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 38 На карті
Лічильник трансформаторний 5(10) А
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 1 штуки
Період постачання 26.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 38 На карті