-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2017-02-03-001931-b
Аміачна селітра
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
b771033107a54be2a7b91ff66b39e76d
Внутрішній номер закупівлі:
640437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-03-001931-b
Замовник:
Інститут зрошуваного землеробства
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська область, СЕЛИЩА МІСЬКОГО ТИПУ, ПІДПОРЯДКОВАНІ ДНІПРОВСЬКІЙ РАЙРАДІ М.ХЕРСОНА, сел. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лавриненко Юрій Олександрович +380552361196 izztender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2017 17:05 - 09.02.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2017 17:05 - 19.02.2017 00:00
Аукціон:
20.02.2017 13:20 - 20.02.2017 13:41
Період кваліфікації:
20.02.2017 13:41 - 24.02.2017 14:34
Період завантаження договору:
20.02.2017 13:41 - 12.03.2017 13:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
50 тонни
Період постачання
до 31.03.2017
Місце постачання
73483, Україна, Херсонська область, НАДДНІПРЯНСЬКЕ, сел. Наддніпрянське, м. Херсон, 73483
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
Оскарження: 20.02.2017 13:41 - 07.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Оскарження: 20.02.2017 13:41 - 07.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2017 14:34
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "Техноторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30976452
-
Контактна особа:
Юрій Панна +380675185074 tender1@technotorg.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграду, 113
Початкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
5a9c8024daa24f6da635de1b7e9e9eb1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-03-001931-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Номер договору:
09/2017
Сума договору:
340 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
09.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний