-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
340 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5a9c8024daa24f6da635de1b7e9e9eb1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-03-001931-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
09/2017
Дата підписання:
09.03.2017 00:00
Період дії договору:
09.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
340 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 340 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
50 тонни
Період постачання
до 31.03.2017
Місце постачання
73483, Україна, Херсонська область, НАДДНІПРЯНСЬКЕ, сел. Наддніпрянське, м. Херсон, 73483
На карті