-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пелети паливні з твердих сортів деревини
Тендер Prozorro UA-2020-09-22-003765-b
Торги не відбулися
413 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 065.00 UAH
Номер:
35fa100cc75948ebae3d34e972bad448
Внутрішній номер закупівлі:
6393583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-22-003765-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скляренко Тетяна Олексіївна 380576451838 tender.otr.zol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
413 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 065.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2020 11:06 - 28.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2020 11:06 - 08.10.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети паливні з твердих сортів деревини
Кількість
75 тонни
Період постачання
до 01.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Виноградов В.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2590800739
-
Контактна особа:
Виноградов Володимир Миколайович +380957930837 vn.vinogradov@ukr.net
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, вулиця Пугачова,37
Початкова пропозиція
403 125.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 125.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0