• Відкриті торги
  • КЕП

Пелети паливні з твердих сортів деревини

Оголошено тендер

413 000.00 UAH
Номер: ab5cf2aafef5489ca4645e68c839d362
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-22-001423-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
Очікувана вартість: 413 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пелети паливні з твердих сортів деревини
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 22.09.2020 10:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума413 000.00 UAH