-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники – 40 найменувань (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-000394-a
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Номер:
07ab907d073f4c13bc0814776ef37b54
Внутрішній номер закупівлі:
6371527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-21-000394-a
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 10:19 - 27.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2020 10:19 - 07.10.2020 10:24
Аукціон:
08.10.2020 13:01 - 08.10.2020 13:28
Період кваліфікації:
08.10.2020 13:28 - 19.10.2020 20:19
Період завантаження договору:
19.10.2020 20:19 - 08.11.2020 20:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПостачання продукції здійснюється окремо узгодженими партіями
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник 128 ( ISO 6028 ) – 12 од, Підшипник 130 ( ISO 6030 ) – 12 од, Підшипник 180312 (ISO 63122RS) – 18 од, Підшипник 180318 (ISO 63182RS) – 18 од, Підшипник 206 ( ISO 6206 ) – 400 од, Підшипник 211 ( ISO 6211 ) – 24 од, Підшипник 216 ( ISO 6216 ) – 36 од, Підшипник 222 ( ISO 6222 ) – 4 од, Підшипник 2314 ( ISO N314 ) – 10 од, Підшипник 2317 ( ISO N317 ) – 10 од, Підшипник 2324 ( ISO N314 ) – 6 од, Підшипник 307 ( ISO 6307 ) – 200 од, Підшипник 310 ( ISO 6310 ) – 24 од, Підшипник 316 ( ISO 6316 ) – 24 од, Підшипник 317 ( ISO 6317 ) – 12 од, Підшипник 318 ( ISO 6318 ) – 6 од, Підшипник 319 ( ISO 6319 ) – 2 од, Підшипник 322 ( ISO 6322 ) – 6 од, Підшипник 32324Л ( ISO NU324 ) – 6 од, Підшипник 324 ( ISO 6324 ) – 6 од, Підшипник 3520 ( ISO 22220 MBW33) – 12 од, Підшипник 3522 ( ISO 22222 MBW33) – 8 од, Підшипник 3524 ( ISO 22224 MBW33) – 12 од, Підшипник 3612 ( ISO 22312 MBW33) – 24 од, Підшипник 3614 ( ISO 22314 MBW33) – 24 од, Підшипник 3616 ( ISO 22316 MBW33) – 20 од, Підшипник 3618 ( ISO 22318 MBW33) – 36 од, Підшипник 3620 ( ISO 22320 CC/W33) – 12 од, Підшипник 3624 ( ISO 22324 MBW33) – 4 од, Підшипник 7310 (ISO 30310 А) – 240 од, Підшипник 7314 (ISO 30314 А) – 18 од, Підшипник 7524 (ISO 32224 А) – 4 од, Підшипник 7526 (ISO 32226 А) – 4 од, Підшипник 7614 (ISO 32314 А) – 36 од, Підшипник HR31309J NSK – 2 од, Підшипник NJ309E – 2 од, Підшипник 4T32207C NTN – 2 од, Підшипник NU2206ECP FAG – 2 од, Підшипник 7211BEP SKF – 2 од, Підшипник NJ206 KOYO – 2 од
Кількість
40 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
Оскарження: 19.10.2020 20:19 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець +380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Оскарження: 19.10.2020 20:19 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
529 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2020 20:19
Документи
50
Скарги
0
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
Стречко Карина CKC@PSB.DN.UA
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Початкова пропозиція
622 635.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОМПОДШИПНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507154
-
Контактна особа:
Надежда Сканцева 0955627315 NADEZHDA.SKANTSEVA@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, 51400, Дніпропетровська обл., місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ТЕРНІВСЬКА, будинок 4
Початкова пропозиція
363 920.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
64e791da9220469b9c2156c6bd4684ad
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-21-000394-a-b1
Постачальник:
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець +380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Номер договору:
№ 06-563
Сума договору:
274 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
229 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
02.11.2020 00:00
Статус:
Розірваний