-
Відкриті торги
-
КЕП
Підшипники – 40 найменувань (або еквівалент)
Оголошено тендер
840 000.00
UAH
Номер:
45ce32e26fb746fb879cd29298ba32e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-21-000664-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підшипники – 40 найменувань (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
Дата опублікування:
21.09.2020 10:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підшипник 128 ( ISO 6028 ) – 12 од, Підшипник 130 ( ISO 6030 ) – 12 од, Підшипник 180312 (ISO 63122RS) – 18 од, Підшипник 180318 (ISO 63182RS) – 18 од, Підшипник 206 ( ISO 6206 ) – 400 од, Підшипник 211 ( ISO 6211 ) – 24 од, Підшипник 216 ( ISO 6216 ) – 36 од, Підшипник 222 ( ISO 6222 ) – 4 од, Підшипник 2314 ( ISO N314 ) – 10 од, Підшипник 2317 ( ISO N317 ) – 10 од, Підшипник 2324 ( ISO N314 ) – 6 од, Підшипник 307 ( ISO 6307 ) – 200 од, Підшипник 310 ( ISO 6310 ) – 24 од, Підшипник 316 ( ISO 6316 ) – 24 од, Підшипник 317 ( ISO 6317 ) – 12 од, Підшипник 318 ( ISO 6318 ) – 6 од, Підшипник 319 ( ISO 6319 ) – 2 од, Підшипник 322 ( ISO 6322 ) – 6 од, Підшипник 32324Л ( ISO NU324 ) – 6 од, Підшипник 324 ( ISO 6324 ) – 6 од, Підшипник 3520 ( ISO 22220 MBW33) – 12 од, Підшипник 3522 ( ISO 22222 MBW33) – 8 од, Підшипник 3524 ( ISO 22224 MBW33) – 12 од, Підшипник 3612 ( ISO 22312 MBW33) – 24 од, Підшипник 3614 ( ISO 22314 MBW33) – 24 од, Підшипник 3616 ( ISO 22316 MBW33) – 20 од, Підшипник 3618 ( ISO 22318 MBW33) – 36 од, Підшипник 3620 ( ISO 22320 CC/W33) – 12 од, Підшипник 3624 ( ISO 22324 MBW33) – 4 од, Підшипник 7310 (ISO 30310 А) – 240 од, Підшипник 7314 (ISO 30314 А) – 18 од, Підшипник 7524 (ISO 32224 А) – 4 од, Підшипник 7526 (ISO 32226 А) – 4 од, Підшипник 7614 (ISO 32314 А) – 36 од, Підшипник HR31309J NSK – 2 од, Підшипник NJ309E – 2 од, Підшипник 4T32207C NTN – 2 од, Підшипник NU2206ECP FAG – 2 од, Підшипник 7211BEP SKF – 2 од, Підшипник NJ206 KOYO – 2 од
Кількість
40 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума840 000.00 UAH