• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пелети паливні з твердих сортів деревини

Торги відмінено

240 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер: c4ce4c3af521459ea58bcdd6bffbf90b
Внутрішній номер закупівлі: 6364067
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-18-005162-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
Контактна особа: Скляренко Тетяна Олексіївна 380576451838 tender.otr.zol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 200.00 UAH
Період уточнення: 18.09.2020 15:35 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2020 15:35 - 05.10.2020 00:00
Аукціон: з 05.10.2020 13:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети паливні з твердих сортів деревини
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 75 тонни
Період постачання до 01.11.2020
Місце постачання 62203, Україна, Харківська область, заклади, відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради На карті

Інформація про скасування

Номер: 1e3784de83f745e0a004180fce12c639
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби
Період оскарження: 18.09.2020 16:31 - 29.09.2020 00:00
Дата опублікування: 18.09.2020 16:31
Дата виконання: 29.09.2020 00:01
Статус:
Виконано
Номер: 7eab5369043045e3a377eff364c44486
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби
Дата опублікування: 18.09.2020 16:07
Дата виконання: 18.09.2020 16:28
Статус:
Скасовано