-
Відкриті торги
-
КЕП
Пелети падивні з твердих сортів деревини
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
13ae72a937404d18aba1b6bd1efab3ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-18-009890-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пелети падивні з твердих сортів деревини
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.09.2020 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH