• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 “79210000-9 Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ”

Завершена

3 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 30 000.00 UAH
Номер: 2152efdf9ef34657b3f0125f1254b589
Внутрішній номер закупівлі: 635426
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-25-001882-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
Контактна особа: Олександра +380443515832 babak_ov@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 105 000.00 UAH
Період уточнення: 25.01.2017 16:19 - 31.01.2017 10:00
Період прийому пропозицій: 25.01.2017 16:19 - 10.02.2017 10:00
Аукціон: 13.02.2017 14:39 - 13.02.2017 15:06
Період кваліфікації: 13.02.2017 15:06 - 15.02.2017 16:01
Період завантаження договору: 13.02.2017 15:06 - 05.03.2017 15:06

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ
Код ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Кількість 2 послуга
Період постачання 01.03.2017 - 24.04.2018
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, м.Бориспіль, Аеропорт На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
BDO в Украине

Оскарження: 13.02.2017 15:06 - 26.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 2 880 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2017 16:01
Документи 7
Скарги 0
ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги
Початкова пропозиція 3 394 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 394 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0
ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 737057f8c35e41a5bef8bbef7308c5a0
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-25-001882-b-c1
Постачальник: BDO в Украине
Номер договору: 13-130/2017
Сума договору: 2 880 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.03.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 07.03.2017 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір БДО.pdf
p7s
sign.p7s