-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 “79210000-9 Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ”
2 880 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
737057f8c35e41a5bef8bbef7308c5a0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-25-001882-b-c1
Постачальник:
BDO в Украине
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
BDO в Украине +380563703043 vsilchenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЕВ, г.Днепропетровск, ул.Серова, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
13-130/2017
Дата підписання:
07.03.2017 10:00
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
2 880 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 880 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2 послуга
Період постачання
01.03.2017 - 24.04.2018