-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2017-01-23-000939-b
Завершена
2 079 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 396.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 396.80 UAH
Номер:
932c541095aa406db361e48fc0ab64af
Внутрішній номер закупівлі:
635153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-23-000939-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Шмалюх +380982229735 galinka261082@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 079 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 396.80 UAH
Період уточнення:
23.01.2017 12:56 - 31.01.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2017 12:56 - 10.02.2017 10:00
Аукціон:
13.02.2017 14:19 - 13.02.2017 14:40
Період кваліфікації:
13.02.2017 14:40 - 22.02.2017 08:44
Період завантаження договору:
22.02.2017 08:42 - 14.03.2017 08:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливна деревина
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2888 метри кубічні
Період постачання
22.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕТУДИХАТА ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 22.02.2017 08:36 - 05.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2757201772
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕТУДИХАТА ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380964900550 ovnetudykhata@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ КОМАРОВА, будинок 23А, квартира 49
Оскарження: 22.02.2017 08:36 - 05.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 989 832.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 989 832.00 UAH з ПДВ
Документи
35
Скарги
0
ФОП "Бабій Володимир Анатолійович"
Оскарження: 22.02.2017 08:42 - 05.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2780011959
-
Контактна особа:
Володимир Бабій +380674995317 0674995317@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, ВУЛ. ЛЕНІНА, буд. 50, кв. 76
Оскарження: 22.02.2017 08:42 - 05.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 079 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 079 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2017 08:44
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
a60d59671d904733b66e9eee8f0d9a18
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-23-000939-b-c2
Постачальник:
ФОП "Бабій Володимир Анатолійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2780011959
-
Контактна особа:
Володимир Бабій +380674995317 0674995317@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, ВУЛ. ЛЕНІНА, буд. 50, кв. 76
Номер договору:
02.20.1
Сума договору:
2 079 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.03.2017 10:50
Статус:
Підписаний